Liviu Negoiță a revenit în Primăria Cernavodă după detenție
Liviu Negoiță a revenit recent în funcția de primar al orașului Cernavodă, după ce a petrecut aproape cinci luni în închisoare, fiind transferat între mai multe penitenciare. Acesta fusese condamnat la patru