PNL a decis să intre în opoziție după moțiunea de cenzură
Conducerea extinsă a Partidului Național Liberal (PNL) a hotărât marți seară ca formațiunea să intre în opoziție, după adoptarea moțiunii de cenzură împotriva Guvernului condus de Nicolae Bolojan. Decizia a fost luată